Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet Hoppa till chatbot

All Personal

Personal

Skolledning och administration

Robert Karlsson, rektor 
robert.karlsson@vgregion.se 0705-955199

Johan Wijk, biträdande rektor
lars.wijk@vgregion.se  0700-823967

Anette Hansson, administration/expedition                         
anette.hansson@vgregion.se  0700-206881

Kristina Gustafsson, administration
kristina.i.gustafsson@vgregion.se  0700-206879 

Monica Ögren, koordinator/SYV
monica.ogren@vgregion.se  0703-722178 


Kök

0525-19922, 0700-822767

Maria Oskarsson
maria.h.oskarsson@vgregion.se 

Maud Karlsson
maud.karlsson@vgregion.se 

Ulla Helgen
ulla.helgen@vgregion.se 

Städ och vaktmästeri

Kenneth Hellman
kenneth.hellman@vgregion.se 0705-330395


Mikael Olsson
mikael.olsson@vgregion.se  0700-822267

Ann-Sofie Tonhag                      
ann-sofie.e.mjornell@vgregion.se  0700-206884

Jamil Shaho
jamil.aziz@vgregion.se 

Gunilla Palm
gunilla.palm@vgregion.se 0761 - 352862

Lärare

Annica Johansson Blixt                                         
annica.johansson.blixt@vgregion.se 

Catharina Perlmann 
catharina.perlmann@vgregion.se  0700-206882                    

Erik Weststrand                           
erik.weststrand@vgregion.se  0700-206878   

Eva Dal Norlind
eva.dal.norlind@vgregion.se 0722-082963

Helena Wingård 
helena.wingars@vgregion.se                 

Ingrid Ellmin                                                                 
ingrid.ellmin@vgregion.se  0700-206886 

Stina Jakobsson
stina.jakobsson@vgregion.se 0722-284817

Maiko Tanaka
maiko.tanaka@vgregion.se  0722-116286  

Maria Rudolfsson
maria.rudolfsson@vgregion.se 0722-501224      

Maria Sjöström
maria.p.sjostrom@vgregion.se  0700-20 68 83

Kicki Jansa
christine.jansa@vgregion.se 0700-852938

Marina Johansson
marina.g.johansson@vgregion.se 0722-483299

Mats Libens
mats.libens@vgregion.se 0700-206887   

Michael Norlind
michael.norlind@vgregion 0722-082963                                                 

Mya Johnnyson
mya.johnnyson@vgregion.se  0720-192919

Patrik Engström
patrik.engstrom@vgregion.se  0700-82 26 10




 

 

 

 

 


                 

Senast uppdaterad: 2021-06-18 15:25