Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

All Personal

Personal

Skolledning och administration

0525-199 20

Robert Karlsson, rektor 
robert.karlsson@vgregion.se  0705-955199

Johan Wijk, biträdande rektor 
lars.wijk@vgregion.se 0700-823967  

Anette Hansson, administration/expedition                         
anette.hansson@vgregion.se  0700-206881

Kristina Gustafsson, administration
kristina.i.gustafsson@vgregion.se  0700-206879 

Monica Ögren, koordinator/SYV
monica.ogren@vgregion.se  0703-722178 


Kök

0525-19922

Maria Oskarsson
maria.h.oskarsson@vgregion.se 0722-079142

Maud Karlsson
maud.karlsson@vgregion.se 0700-822767

Ulla Helgen
ulla.helgen@vgregion.se  0722-079486

Städ och vaktmästeri

Paul From
paul.from@vgregion.se 0735-970483
 
Kenneth Hellman
kenneth.hellman@vgregion.se 0705-330395


Mikael Olsson
mikael.olsson@vgregion.se  0700-822267

Ann-Sofie Tonhag                      
ann-sofie.e.mjornell@vgregion.se  0700-206884

Lärare

Andreas Åkerström
andreas.akerstrom@vgregion.se 0722-483299

Anna Nordling
anna.nordling@vgregion.se

Annica Johansson Blixt                                         
annica.johansson.blixt@vgregion.se 0702-570439

Ebba Magnusson
ebba.s.magnusson@vgregion.se 0702-567277

Catharina Perlmann 
catharina.perlmann@vgregion.se  0700-206882                    

Erik Weststrand                           
erik.weststrand@vgregion.se  0700-206878   

Eva Dal Norlind
eva.dal.norlind@vgregion.se 0722-082963

Eva Pretkelis
eva.pretkelis@vgregion.se 

Gunilla Fasth
gunilla.fasth@vgregion.se 0722-096272

Ingrid Ellmin                                                                 
ingrid.ellmin@vgregion.se  0700-206886 

Kicki Jansa
christine.jansa@vgregion.se 0700-852938

Linnea Thorngren
linnea.mattsson.thorngren@vgregion.se 0722-018408  

Maiko Tanaka
maiko.tanaka@vgregion.se  0722-116286  

Maria Rudolfsson
maria.rudolfsson@vgregion.se 0722-501224      

Maria Sjöström
maria.p.sjostrom@vgregion.se  0700-20 68 83

Mats Libens
mats.libens@vgregion.se 0700-206887 

Michael Norlind
michael.norlind@vgregion 0722-082963     

Miriam Ekeholt
miriam.ekeholt@vgregion.se  0702-711005                                            

Mya Johnnyson
mya.johnnyson@vgregion.se  0720-192919

Ola Spek 076-724 66 87
ola.spek@vgregion.se  076-724 66 87

Patrik Engström
patrik.engstrom@vgregion.se  0700-82 26 10

Stefan Sandersnäs
stefan.sandersnas@vgregion.se

Stina Jakobsson
stina.jakobsson@vgregion.se 0722-284817

Åsa Strand
asa.e.strand@vgregion.se 0720-849276

 

 




 

 

 

 

 


                 

Senast uppdaterad: 2022-03-22 15:58