Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

All Personal

Personal

Skolledning och administration

0525-199 20

Robert Karlsson, rektor 0705-955199
robert.karlsson@vgregion.se

Johan Wijk, biträdande rektor 0700-823967
lars.wijk@vgregion.se  

Anette Hansson, administration/expedition                         
anette.hansson@vgregion.se  0700-206881

Kristina Gustafsson, administration
kristina.i.gustafsson@vgregion.se  0700-206879 

Monica Ögren, koordinator/SYV
monica.ogren@vgregion.se  0703-722178 


Kök

0525-19922, 0700-822767

Maria Oskarsson
maria.h.oskarsson@vgregion.se 0722-079142

Maud Karlsson
maud.karlsson@vgregion.se 

Ulla Helgen
ulla.helgen@vgregion.se 

Städ och vaktmästeri

Kenneth Hellman
kenneth.hellman@vgregion.se 0705-330395


Mikael Olsson
mikael.olsson@vgregion.se  0700-822267

Ann-Sofie Tonhag                      
ann-sofie.e.mjornell@vgregion.se  0700-206884

Gunilla Palm
gunilla.palm@vgregion.se 0761 - 352862

Lärare

Andreas Åkerström
andreas.akerstrom@vgregion.se

Anna Nordling
anna.nordling@vgregion.se

Annica Johansson Blixt                                         
annica.johansson.blixt@vgregion.se 0702-570439

Catharina Perlmann 
catharina.perlmann@vgregion.se  0700-206882                    

Erik Weststrand                           
erik.weststrand@vgregion.se  0700-206878   

Eva Dal Norlind
eva.dal.norlind@vgregion.se 0722-082963

Gunilla Fasth
gunilla.fasth@vgregion.se

Ingrid Ellmin                                                                 
ingrid.ellmin@vgregion.se  0700-206886 

Kicki Jansa
christine.jansa@vgregion.se 0700-852938

Linnea Thorngren
linnea.mattsson.thorngren@vgregion.se 0722-018408  

Maiko Tanaka
maiko.tanaka@vgregion.se  0722-116286  

Maria Rudolfsson
maria.rudolfsson@vgregion.se 0722-501224      

Maria Sjöström
maria.p.sjostrom@vgregion.se  0700-20 68 83

Mats Libens
mats.libens@vgregion.se 0700-206887 

Michael Norlind
michael.norlind@vgregion 0722-082963     

Miriam Ekeholt
miriam.ekeholt@vgregion.se  0702-711005                                            

Mya Johnnyson
mya.johnnyson@vgregion.se  0720-192919

Patrik Engström
patrik.engstrom@vgregion.se  0700-82 26 10

Stina Jakobsson
stina.jakobsson@vgregion.se 0722-284817




 

 

 

 

 


                 

Senast uppdaterad: 2021-09-08 14:05